Koen Vande Keere
Koen Vande Keere
Zaakvoerder

koen@vandekeere.com

Niek Vande Keere
Niek Vande Keere
Zaakvoerder
Bank- en verzekeringsbeleggingen, vermogens- en successieplanning, fiscaliteit, verzekeringen voor particulieren en ondernemingen, kredieten & pensioenplanning

niek@vandekeere.com

Kathleen Vande Keere
Kathleen Vande Keere

kathleen@vandekeere.com

Veerle Vande Keere
Veerle Vande Keere

veerle@vandekeere.com

Dante Vande Keere
Dante Vande Keere

dante@vandekeere.com

Sven
Sven Dewaele

sven@vandekeere.com

Ewout Vande Keere
Ewout Vande Keere

ewout@vandekeere.com

Bart Vande Keere
Bart Dhoore

bart@vandekeere.com